Bodrum Araç Kiralama


Bodrum Araç Kiralama


Pek çok yabancı turistin şehir sandığı Bodrum aslında Muğla’nın bir ilçesidir. İlkbahar aylarında başlayan ziyaretçi yoğunluğu yaz aylarında tap noktasına ulaşmaktadır. Eğer kafa dinlemek istiyorsanız ve fazla insan görmek istemiyorsanız Bodrum seyahatinizi sonbahar döneminde yapabilirsiniz ancak kalabalık ve bol ünlü kişiyi görerek bir kaçamak yapacaksanız tüm organizasyonlarınızı önceden ayarlayarak yaz aylarında yapmalısınız. Burada bahsettiğimiz ayarlama kriterlerinde ilk yeri kuşkusuz konaklamak istediğiniz oteller alırken hemen arkasından Bodrum araç kiralama firmamızdan arabanızı ayırtmanız olacaktır. Şehre geldiğimde aracımı bulurum diye düşünüyorsanız büyük bir hata yapmış olursunuz çünkü yaz aylarında Bodrumda kiralık araba bulmak neredeyse imkansız.

Bodrum Gezilecek Yerler


Türkiye’nin en popüler tatil yerleri listesinde üst sıralara yerleşen Bodrum mavi, yeşil ve beyaz renkleri üzerine kurulu bir ilçe diyebiliriz. Gözünüzün alabildiği her yerde sizi büyüleyecek bir güzelliği bulunan bu meşhur tatil beldesini yaklaşık olarak 4 – 5 günde gezebilirsiniz. Ancak bu seyahatten daha çok verim alabilmek adına seyahatinizi planladıktan sonra Bodrum gezilecek yerler listesi hazırlamayı aman ihmal etmeyin. 

Bodrum havaalanı kiralık araç firmamız Herycar Rent A Car’dan temin edeceğiniz arabanızla görebileceğiniz yerlerin ilk sırasında birbirinden özel müzeler geliyor. Müze Kart ya da bazı banka kartlarıyla ücretsiz olarak giriş yapabileceğiniz bu alanlar Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, Bodrum Deniz Müzesi ve Zeki Müren Sanat Evi oluyor. Müzeler turunuzu bitirdikten sonra hem meşrubatlarınızı içebileceğiniz hem de mimarisiyle, içindeki alanlarla sizi mest edecek Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’ne gidebilirsiniz. 

Bembeyaz evleri, rengarenk çiçekleri ve kuşkusuz mavinin her tonundaki plajlarıyla asla ayrılmak istemeyeceğiniz Bodrum’daki bir sonraki rotanız ülkemize damgasını vuran ünlü plajlarından başka bir yer değil. Hemen kiralık araba bodrum havalimanı aracılığıyla temin ettiğiniz aracınıza atlayarak Bitez Plajı’na gitmelisiniz. Pek çok plajı bünyesinde barındırdığı için aynı gün içinde ister birden fazla plajı gezin isterseniz de her güne bir plaj ayırarak Gün Batımı, Yahşi, Gümüşlük, Kumbahçe, Sarnıc Beach, Beyaz Beach, Dalga Beach, Gündoğan, Karaincir, Mazıköy ve Camel Beach’e de uğradan ilçeden ayrılmayın. 

Whatsapp Telefon