Marmaris Araç Kiralama


Marmaris Araç Kiralama

Her ne kadar Muğla’ya bağlı bir ilçe olsa da Marmaris ününü her geçen yıl daha da katlayarak Muğla’nın önüne geçmiş durumdadır. Özellikle eğlence hayatının oldukça yüksek seviyelerde olması sebebiyle tercih edilen ve 95 binin üstünde olan ilçe sıkı bir planlama ile 2 ya da 3 günde tamamen gezilerek keşif yapılabilecek yerlerden biridir. Gezi rotanızda birden fazla yer olduğu için size tavsiyemiz Marmaris araç kiralama firmamızdan kendi kriterlerinize uygun aracı temin etmek olacaktır.

Marmaris Gezilecek Yerler


Yaz aylarında iğne atsan yere düşmeyecek kadar kalabalık olan Marmaris ilçesi aslında yılın her mevsimi seyahat edilebilecek yerlerden biri. Ilık havasıyla içinizi açacak olan ilçeye yaz aylarında seyahat etmeyi planlıyorsanız bilmeniz gereken birkaç önemli detay var. Bunların başında konaklama yerinizi ve Marmaris araç kiralama firmalarını araştırmak ve en kısa sürede rezervasyonunu yaptırmak geliyor. Bundan sonraki işiniz ise tamamen size fayda sağlayacak olan bir gezi listesi oluşturmak olacaktır. Keza otel odalarına tıkılıp geçen bir tatil amaçlamayan pek çok yerli ve yabancı turist ilçeye gelmeden hemen önce Marmaris gezilecek yerler listesini hazır ediyor. Eğer sizlerde planı programı tatilden öncesinde hazır ederseniz işiniz fazlasıyla kolay olacaktır. 

Şimdi gelelim turunuzun minik detaylarına. Marmaris kiralık araç firmamız Herycar’dan temin ettiğiniz aracınızla kendinize ilk rota olarak Eski Çarşı’yı seçmelisiniz. Yöresel ürünlerin sergilendiği ve dokusuyla sizi bambaşka bir çağa götüren bu yerden sonra İyonlar’dan kalma ve MÖ 1044 yılına ait olduğu bilinen Marmaris Kalesi’ne gidebilirsiniz. Tabi Halıcı Ahmet Urkay Müzesi de unutulmayacak yerlerden biridir. 

Yeşil ve mavinin her tonunu bir arada görebildiğiniz Marmaris’e gelinir de doğal güzellikler görülmeden dönülmez, öyle değil mi? Bir kez daha araç kiralama Marmaris firmasından aracımızı almışız demenize sebep olacak Turgut Şelalesi’ne ve turkuaz sularına doğru gidebilirsiniz. Burada serinledikten sonra kesinlikle birbirinden özel, her sene on binlerce yerli/yabancı turiste ev sahipliği yapan plajlarına gitmek isteyeceksiniz. Hele ki o yaz aylarının bunaltıcı havasından ve günlük yaşamın sırtınızda bir kambur yaratan karmaşası, stresi ve kaygısından arınmak için İçmeler Plajı’na bir an önce kavuşmayı hayal ettiğinizi biliyoruz. Burada keyif çattıktan sonra Turunç, Kızkumu, Kleopatra, Uzunyalı, İncekum plajarına ve Cennet Adası, Kumlubük, Çiftlik ve Bördübet koylarına da gitmelisiniz dememize hiç gerek yoktur.

Whatsapp Telefon