Özdere Araç Kiralama

Herycar Rent A Car Özdere Otelleri

Eğer tatilinizi genel olarak dinlenme ve sükunet halinde geçsin diyerek hayal ediyorsanız Özdere kesinlikle size tüm bu istekleri sağlayabilecek nitelikte bir tatil beldesidir. İzmir’e yaklaşık 45 dk mesafede olması, bir yanında Kuşadası diğer yanında Gümüldür ve Seferihisar gibi diğer popüler tatil beldelerinin olmasıyla zengin bir tatil destinasyonu kabul edilmektedir. İster İzmir merkeze isterseniz de yakın tatil beldelerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu şirin bölgede unutulmaz bir tatil imkanını elbette ki Özdere araç kiralama hizmetleriyle mümkün hale getirebilirsiniz. 

Toplu ulaşım araçlarının zaman aralığının uzun olması, şehir merkeziyle arasındaki mesafe ve sıcak havalarda eklenirse bu bölge için kiralık araç aramanız kaçınılmaz oluyor. Hele bir de tatilinde tek bölgeye takılıp kalmak istemeyen ve yeni keşifler yapmayı seven kişilerdenseniz mutlaka Herycar Rent A Car firmamız ile iletişime geçmenizde fayda var. Özellikle konfor seven ve aile ya da arkadaş çevresiyle seyahat edeceklerin ilk tercihlerinden biri olan Özdere araba kiralama faaliyetimiz ile siz değerli müşterilerimize her zaman sorunsuz hizmet vermek ana hedeflerimizdendir. Eğer ulaşımınızda uçak kullanacaksanız sizi Adnan Menderes Havalimanı rent a car noktalarımızda karşılayıp aracınızı teslim edebilir ve 45 dk’lık dağ yolundan kendiniz Özdere’ye ulaşabilirsiniz. Veya Özdere araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde aracınızı ayağınıza kadar getirebilir ve dönüşte de aynı şekilde bulunduğunuz alandan alabilir  veya İzmir havaalanı araba kiralama noktamızda araç iadenizi kolayca yapabilirsiniz. 

Özdere Otelleri

Önemi giderek artan Özdere, sakinliği seven yerli ve yabancı turistleri bahar ve yaz aylarından itibaren ağırlayan önemli tatil beldeleri arasında yer alıyor. Pek çok konaklama imkanının bulunduğu bu yerde tercihinizi konfordan yana kullanmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken sizin kriterlerinize uyacak Özdere Otelleri hakkında hemen bir araştırma yapmak olmalıdır. Grand Efe Hotel , Paloma Pasha Resort , Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa , Notion Kesre Beach Hotel&Spa , Doğan ParadiseBeach Otel , Aria Claros Beach & Spa Resort Özdere beldesinde hizmet veren güzide otellerden birkaçıdır. Herycar Rent A Car ailesi olarak İzmir oto kiralama hizmetimizle sizi Özdere otellerinin büyüleyici sinerjisiyle buluşturmaya hazırız. 

Whatsapp Telefon