Kuşadası Araç Kiralama


Kuşadası Hakkında Genel Bilgiler

Kuşadası, Ege Bölgesi’nde Aydın iline bağlı bir ilçemizdir. 150 bin civarında nüfusa sahip olan Kuşadası yaz aylarında ziyaretçilerin akınına uğramakta ve 2,5 milyona kadar ulaşmaktadır. Yaklaşık 9.000 yıllık bir tarihe ve yaşama sahip olan bu şaşırtıcı ilçe ülkemizin en önemli tatil noktaları arasında yer alıyor. Kuşadası öncelikle İyonya, Lidya, Persler, Romalılar, Bizans’tan sonra Türkler ve Osmanlı İmparatorluğu’na geçmiş ve günümüze gelmiştir. Hristiyanlar için çok önemli bir hac merkezi olan ve yıldan milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan Meryem Ana Kilisesi’ne sahiptir. Efes Antik kenti ile yan yanadır. 

Doğal güzellikleri ve tarihi dokusunun yanında Türkiye'nin en büyük limanlarından biri de Kuşadası'ndadır. Güvercinada Kalesi ilçenin ilk ziyaret alanlarındandır. Güzelçamlı Milli Parkı doğa tutkunlarının vazgeçemedikleri, temiz havası ve doğal yaşamıyla ziyaretçilerini şehirlerin kargaşasından soyutlayan ve âdete yenilenmelerine neden olacak doğallıktadır. Geniş bir seyahat rotası oluşturan ve yaz aylarındaki yoğunluğu nedeniyle tüm bu güzelliklere Kuşadası araç kiralama firmamızla iletişime geçerek en kısa sürede ulaşabilirsiniz. İzmir havalimanına 65 km uzaklıkta yer alan bu ilçemize ister İzmir Adnan Menderes araç kiralama şubelerimizden ister merkez ofislerimizden isterseniz de otogar araç kiralama noktamızdan ulaşabilirsiniz. 

Kuşadası Araç Kiralama

Kuşadasın'da tatilinizi geçirecekseniz mutlaka bir araca ihtiyacınız olacaktır. Bu ihtiyacınızı Herycar Rent A Car olarak uygun fiyatlı yeni model ve bakımlı araç filomuzla karşılamak isteriz. Tek yapmanız gereken aracınızı seçip bize telefonla veya internet üzerinden rezervasyon formumuzu doldurarak göndermektir. Geri kalan işlemleri tecrübeli ekibimiz yapıp sizleri yönlendirecektir. Son derece titiz bir çalışma yürüten ve her sorunda yanınızda bulunabilen firmamız erken rezervasyon fırsatlarıyla sizlere en iyi Kuşadası araç kiralama hizmetini sunmaktadır. İster ofislerimizden isterseniz de havalimanında kolaca teslim alabileceğiniz son model araçlar ile bu gözde tatil bölgesinde dilediğiniz kadar dinlenebilir, yeni keşiflere adım atabilirsiniz.


Whatsapp Telefon