İzmir Karşıyaka Araç Kiralama


İzmir Karşıyaka Araç Kiralama


Türkiye’nin en beğenilen illerinden biri olan İzmir yılın her gününde ziyaretçisini ağırlayan şehirlerimizin başında geliyor. Hem doğal güzellikleri hem şahane denizi hem de insanlarının naiflik ve samimiyetiyle ünlü olduğu şehirde ilk ziyaret edilen yerlere bakılacak olursa üst sıralarda İzmir Karşıyaka olduğunu hemen görebiliriz. Onlarca markayı bulabildiğiniz alışveriş merkezleri, misler gibi deniz manzarası ve modern halkıyla bu ilçeye küçük bir ziyaret planlıyorsanız ilk araştırmanız gereken İzmir Karşıyaka araç kiralama firmaları ve konaklama mekânınız olacaktır. Kalma yeri ve ulaşım aracınızı seçtikten sonra da ilçenin keşif noktalarını araştırabilirsiniz. 

İzmir Karşıyaka Kiralık Aracınızla Gezilecek Yerler


Tarihi dokular, deniz, su sporları ve eğlence mekanlarını kolayca keşfedebileceğiniz İzmir Karşıyaka 7’den 70’e her insanın hayatında bir kez bile görmesi gereken önemli noktalardan biridir. Hepimizin de bildiği gibi modernliğin, laikliğin, Atatürk aşkının merkezi kabul edilen İzmir yaz aylarında mevcut nüfusunun neredeyse 2 ya da 3 katına ulaşabilen bir potansiyele sahiptir. İster sadece ilçelerini isterseniz de yakın tatil beldelerini keşfedebileceğiniz şehir turunuza İzmir Karşıyaka araç kiralama firmalarını araştırarak başlayabilirsiniz.  Bu konuda Ege’nin bir numaralı araba kiralama firması Herycar Rent A Car olarak seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun aracı bulabileceğiniz, güvenli ve konforu yüksek araçlarla yolunuza devam ederken görmeniz gereken önemli yerlerin başında Latife Hanım Anı Evi ve Ahmet Taner Kışlalı Parkı bulunuyor.

Eğer bu geziye çocuklarınızla birlikte çıktıysanız ya da bilim aşıklarındansanız sonraki rotanız kuşkusuz 2009 yılında Mavişehir’de açılan Karşıyaka Bilim Müzesi olacaktır. Elbette buradan sonra da Karşıyaka Evrensel Çocuk Müzesi ve Eğitim Kampüsü’ne geçmelisiniz. Bu yerleri gezerken çocuklarınızın çok mutlu olacağından eminiz ama bir sonraki gezi noktanız onları daha da heyecanlandıracak olan Tay Park olacaktır. Bu alana giderken iyi ki de araç kiralama İzmir firması Herycar ile tanışmışım diyeceğinizden eminiz. Parkın isminden de anlaşılacağı üzere birbirinden şirin tayların bulunduğu bir alan. Hatta ve hatta sadece taylar değil hayatınızda ilk defa göreceğiniz cüce keçiler, Kamerun koyunları ve onlarca güvercin gibi hayvanları bir arada görebileceksiniz. Akşamüstü gün batımını izlemek için rotanızı Bostanlı’ya çevireceğinizden eminiz. Burada boyoz eşliğinde Bostanlı Seyir Terası’nda günü batırabilirsiniz. Akşam eğlencenizde Alsancak’ı tercih edeceğinizi umuyoruz. Seyahatiniz bittiğinde hemen İzmir de araç kiralama firmamızdan aldığınız aracınızı tek bir telefon vasıtasıyla iade edebilir ve evinize dönebilirsiniz. 

Whatsapp Telefon