İzmir Havalimanı Rent A Car

İzmir Havalimanı Rent A Car

Araç kiralama denildiği zaman genelde akla kısa vadeli günlük kiralama hizmetleri gelebiliyor. Araç kiralama türü ne olursa olsun nihayetinde havalimanı üzerinden gerçekleştirilen kiralama hizmetleri çok önemli avantajlar sağlıyor. Havalimanına ayak bastığınız zaman burada yorgun argın bir haldeyken elinizde bavullarla vakit kaybetmek istemezsiniz. Hangi amaçla gelirseniz gelin İzmir gibi büyük bir metropole geldiğiniz zaman vakit kaybetmeksizin bir an önce şehir merkezine gitmek istersiniz. İzmir Havalimanı rent a car seçenekleri için buradaki ofislere uğrayan insanların genel olarak üç motivasyonu bulunur. Bunlar tatil ziyaretleri, iş ziyaretleri ya da hususi olarak adlandırabileceğimiz nedenlerdir. 

Profesyonel Hizmet

Profesyonel bir anlayışla hizmet veren Herycar Rent A Car’ın ofisi İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinde sizleri bekliyor. Vakit kaybetmeden online olarak temin etmek istediğiniz otomobili uçaktan iner inmez ayağınıza getiriyoruz. Havalimanı içinde vakit kaybetmenize, oradan oraya savrulmanıza hiç gerek yok. Siz ve sevdikleriniz için zamanın çok değerli olduğunu biliyor ve İzmir Havalimanı rent a car seçenekleri arasında en iyisi olduğumuzu kanıtlamak istiyoruz.

Yaz Aylarında Talep Artıyor


İş ve turizm odaklı ziyaretler İzmir Adnan Menderes Havalimanı sonrası araç kiralama taleplerinde biraz daha ağır basıyor. İzmir’de Çeşme, Urla, Seferihisar, Foça, Karaburun gibi popüler tatil beldelerinin bulunması, yaz aylarında izmir havalimanı rent a car taleplerinin artmasına neden oluyor. Bu dönemlerde zor durumda kalmamak adına siz de elektronik ortamda araç kiralama taleplerinizi bildirebilirsiniz. Araç kiraladığınız zaman yeniden havalimanına döndüğünüz veda zamanında bize teslim edebilirsiniz. Dilerseniz şehir içinde yer alan diğer ofislerimize de aracımızı bırakabilirsiniz. Toplu ulaşımın zorluklarıyla karşılaşmak, özellikle de şehre ilk kez gelmiş birisi için ekstra zorluklar yaratacaktır. 

İzmir Havalimanı rent a car konusunda başarılı bir seçim olan Herycar sizi katı sözleşme kurallarıyla boğmak yerine esnek bir içerik sunuyor. Kolay iptal ve değişiklik olanağı dışında sigorta konusunda gösterdiği hassasiyet, ne kadar ideal bir tercih yapmış olduğunuzu size gösterecektir. İzmir’in tek havalimanı olan Adnan Menderes Havalimanı, şehir merkezine 20 dakika civarında bir uzaklığa sahiptir. Seferihisar, Sığacık, Gümüldür, Özdere gibi yerlere gitmek için zaten büyük ölçüde Gaziemir üzerindeki yolu kullanmak durumundasınız.  Bu nedenle yaz aylarındaki ziyaretlerinizde sizin için havalimanından araç kiralamak büyük kolaylık sunacaktır.Whatsapp Telefon