İzmir Çeşme Araç Kiralama

İzmir Çeşme Araç Kiralama


Bir tatilden beklenebilecek her şeyi sunabilen İzmir Çeşme popüler seyahat noktalarının başında geliyor. Yerli ve yabancı turistlerin bahar aylarından itibaren akın etmeye başladığı ilçe yaz aylarında kendi nüfusunun neredeyse 3 katına kadar çıkabiliyor. Sık tercih edilen bir tatil rotası olması İzmir Çeşme araç kiralama firmalarının da yoğun çalıştığı noktalardan biri olduğunun göstergesidir.

Tarihi dokular, doğal güzellikler, eşsiz denizi ve farklı su sporlarına ev sahipliği yapan ilçenin ünü bildiğiniz gibi sadece ülkemizde değil dünya çapında da tanınmasını sağlamıştır. Bu kadar gözde bir yeri tanımayı planlıyorsanız hazırladığımız içerik sizlere fikir oluşturmakta yardımcı olacaktır.

İzmir Çeşme Gezilecek Yerler


Farklı yerleri keşfetmeyi seven ve otel odasına tıkılıp kalarak bir tatil geçirmek istemeyen kişilerin son yıllarda İzmir Çeşme hakkında daha fazla bilgiye ulaşmaya çalıştığını biliyoruz. Özellikle de pek çok kişinin zevkine hitap edebilecek kadar aktiviteyi bulabildiğiniz bu unutulmaz ilçeye tatil planlıyorsanız ilk yapmanız gereken şey İzmir Çeşme gezilecek yerler listenizi hazırlamaktır. Bu liste sayesinde hem programlı bir tatil geçirecek hem de her anınızın keşif dolu geçerek eğlenme seviyenizi artırmanızı sağlayacaksınız. Şimdi lafı uzatmadan buraya geldiğinizde neler yapabileceksiniz sorusuna geçelim.

Öncelikle seyahat için zamanınızı belirlemeniz gerekiyor. Belirlediğiniz zaman dilimine göre konaklama alanınızı seçmeniz ve bir an önce rezerve ettirmeniz gerekecek. Elbette bunun yanında gerek şehir içi gerekse de civar noktalar için hemen kendinize sorun yaşamayacağınız bir kiralık araç araştırmak olacaktır. Bu konuda sizlere sonuna kadar destek olacak İzmir araba kiralama firmamız Herycar sayesinde sorunsuz bir ulaşım aracına kavuşabilirsiniz.

Birbirinden güzel fotoğraf karelerine imza atabileceğiniz Alaçatı kesinlikle listenizin en üstünde yer almalı. Rengarenk sokakları, samimi ve içten insanlarıyla bu mahalleye bayılacaksınız. Kavurucu yaz sıcaklarında içinizi serinletecek bir limonatayı bu yerdeki taş evlerle çevrili kafelerde içebilirsiniz. Üstelik püfür püfür rüzgarıyla size de çok iyi gelecek. Sonrasında hemen İzmir Çeşme kiralık araba firmamızdan aldığınız aracınızla rotanızı Erythrai Antik Kenti’ne çevirin. Mavi ve yeşilin rüya gibi buluşmasında rol oynayan tarihi dokuları es geçmeden Çeşme Kalesi’ne doğru yol alabilirsiniz. Antik kentten çıkarılan eserler bu kalede sergileniyor ve manzarası da bir anlığına nerede olduğunuzu unutturacak cinsten. Kavurucu sıcaklardan buz gibi sulara atlamadan önce mutlaka Çeşme Ilıcaları’na gitmeyi ihmal etmeyin. Her ne kadar sıcak bir havuz son hayaliniz olsa da yılın her döneminde buraya şifa bulmaya gelen kişileri hemen aklınıza getirmelisiniz.

Şimdi hemen İzmir araba kiralama firmamızdan aldığınız araç ile Çeşme’nin plajlarına doğru yol almalısınız. Birbirinden güzel plajları görmek için yapacağınızı yolculuk iyi ki de kiralık araç İzmir tercihinde Herycar’ı seçmişim demenize yetip de artacak bile. Mutlaka görmelisiniz dediğimiz koylar ise Ayayorgi Koyu, Boyalık Koyu ve Sakızlı Koy olacaktır. Kumu ve deniziyle de tam puan alacak plajlar ise Altınkum, Kocakarı Plajı, Pırlanta Plajı ve Ilıca Plajı olarak karşınıza çıkacaktır.Whatsapp Telefon